Дефлектор люка
5 000 ₽
| Код товара: | #5594 |
| Brand: | HONDA |
| Model: | ACCORD WAGON |
| Compatibility: | CH9 |
| Years: | 2001 |
| For Engines: | H23A |
Donor Vehicle
HONDA ACCORD WAGON
| Body: | CH9 |
| Year: | 2001 |
| Engine Type: | H23A |
| Engine Number: | H23A |
| Transmission Type: | AT |
| Transmission Number: | MCJA |
| Body Color: | СЕРЫЙ (RP31M) |
| VIN / Chassis: | CH9-1104371 |