Шлейф SRS
1 800 ₽
| Код товара: | #4472 |
| Brand: | HONDA |
| Model: | ACCORD WAGON |
| Compatibility: | CF6 |
| Years: | 2000 |
| For Engines: | F23A |
| OEM Number: | 77900-S0A-003 |
Donor Vehicle
HONDA ACCORD WAGON
| Body: | CF6 |
| Year: | 2000 |
| Engine Type: | F23A |
| Engine Number: | F23A |
| Transmission Type: | AT |
| Transmission Number: | MCJA |
| Body Color: | БЕЛЫЙ (NH624P) |
| VIN / Chassis: | CF6-1205531 |