Бардачок подлокотник
5 000 ₽
| Код товара: | #4085 |
| Brand: | HONDA |
| Model: | ACCORD WAGON |
| Compatibility: | CL2 |
| Years: | 2001 |
| For Engines: | H23A |
| OEM Number: | 83406-S0A-003ZA |
| Color Code: | ЧЕРНЫЙ |
Donor Vehicle
HONDA ACCORD WAGON
| Body: | CL2 |
| Year: | 2001 |
| Engine Type: | H23A |
| Engine Number: | H23A |
| Transmission Type: | AT |
| Transmission Number: | MCKA |
| Body Color: | B92P (ЧЕРНЫЙ) |
| VIN / Chassis: | CL2-1001578 |
Similar Parts
Similar Vehicles
5 000 ₽